Turkish-mt2

Turkish-mt2

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of

YazarMesaj
xxserserixx
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   C.tesi Nis. 10, 2010 8:57 pm

sayın gmler oyunda kasıodum oyun attı bi girdim çarlar silinmiş bilgi veriin düzeltin ltfen Embarassed scratch
kajukaa
Bera
Bera

MesajKonu: Geri: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   C.tesi Nis. 10, 2010 9:36 pm

aga herkezde böle oldu off yha XXL die biri yüzünden mi neymis offfffffff ne güzel çarım gitti :S
crazysalsa
Bera
Bera

MesajKonu: Geri: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   Paz Nis. 11, 2010 10:00 am

aynı sorun bendede oldu kasılırken atı bi girdim char silinmiş Sad(((((
http://www.turkish-mt2.tr.gg
crazysalsa
Bera
Bera

MesajKonu: Geri: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   Paz Nis. 11, 2010 10:01 am

benim 2 charıma birden oldu aynısı hepsi silinmiş Sad
http://www.turkish-mt2.tr.gg
Babyjelly
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   Paz Nis. 11, 2010 10:50 am

Belki serverda bir sorun olmuştur ve üyelikleri yenileme kararı almışlardır yada bakım gibi birşey olabilir arkadaşlar üyeliklre kapanmış çünkü.. Meybuz bir açıklama yapmadan endişeye kapılmamanızı öneririm.. İyi forumlar Smile
Esrarengiz
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of   Ptsi Nis. 12, 2010 7:57 pm

böle oyununda bu oyunu kuranında gmlerinde ta a.q ne lan bu İnsan qibi Oyun mu oynayamıcaz a.q B0q qibi Oyun yapıonuz Sonra da Foruma Oyunun 2 sene açık kalmasına garanti veriyoruz diosunuz Yarak 2 sene a.q Sizden Ne köy olur ne kasaba a.q

kasıodum oyun attı bi girdim çar yok of
1 sayfadaki 1 sayfası