Turkish-mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish-mt2

Turkish-mt2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Offfff Çarım Gitti :S

3 posters
YazarMesaj
kajukaa
Bera
Bera

Offfff Çarım Gitti :S Empty
MesajKonu: Offfff Çarım Gitti :S   Offfff Çarım Gitti :S EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 9:34 pm

ÇARIM SİLİNDİİİİİİİİİİİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPACAM BEN YHA ŞİMDİ O KADAR EMEK VERDİĞİM ÇARIM GİTTİ LÜTFEN YARDIM!!!!
cynan123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Offfff Çarım Gitti :S   Offfff Çarım Gitti :S EmptyPaz Nis. 11, 2010 6:41 am

uyarmadığımı söleyemezsiniz çarım silindi diyenler artınca servera res atıp bizi oyundan atcaklarını ve girince çarların olmayacağını sölemiştim
cynan123
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Offfff Çarım Gitti :S   Offfff Çarım Gitti :S EmptyPaz Nis. 11, 2010 6:42 am

napıcam die bişey yok arkadaşım bu sadece oyun bunu anlamayıp sizle dalga geçen üstlere de hiçbişey demiyorum
crazysalsa
Bera
Bera

MesajKonu: Geri: Offfff Çarım Gitti :S   Offfff Çarım Gitti :S EmptyPaz Nis. 11, 2010 9:44 am

aynı sorun bendede var kardeşim 2 dk lına oyundan çıktıp sonra geri girdim bi baktım char silinmiş yok sonra bida denedim bu seferde hesap bulunamadı diyor uğraş o kadar charın için 1 günde char elinden gitsin olmas böyle bişi ya geri almak gibi bi imkanımız varsa ne yapıcaksak yapalım
http://www.turkish-mt2.tr.gg

Offfff Çarım Gitti :S
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hesap bulunamadı hatası gitti şimdikde baplanırken hata!