Turkish-mt2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turkish-mt2

Turkish-mt2

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yoves ! KUFUR !

2 posters
YazarMesaj
[MOD]CaBBARCHEF
Moderetör
Moderetör
[MOD]CaBBARCHEF

Yoves  !  KUFUR ! Empty
MesajKonu: Yoves ! KUFUR !   Yoves  !  KUFUR ! EmptyPerş. Nis. 08, 2010 6:13 pm

GEREGININ YAPILMASINI RICA EDIYORUM !
Yoves  !  KUFUR ! Xcajp7qfmi5vuueqpib
Yoves
Yeni Üye
Yeni Üye

Yoves  !  KUFUR ! Empty
MesajKonu: Geri: Yoves ! KUFUR !   Yoves  !  KUFUR ! EmptyPerş. Nis. 08, 2010 6:50 pm

Gm ; sabahdan beridir ben bagiriorum kızılda tas keserken asagidaydi direk yanima ısınlandı ordan gelmesi en az 2dk surmesı lazmdı diorum tamda ss sini koymuş işte kanıt alın size gören ben orda tası keserken o asagıdaydı geldi gördü 2sn sonra ynma geldi tasa dalma dedim adam gibi ks attı sonrada kufrettı tabi o kendı kufurlerini ss sini koycak deil ya. ben burda hertürlü yemini ederm AMA SEN o gece hile kullanmadıgın ıcın 1kere bile yemnedemessnz cnkü yalancsın orda beni delirttin küfürler ettin sonrada haklıymıs gibi koymussun inkar et bunları bakaym
[MOD]CaBBARCHEF
Moderetör
Moderetör
[MOD]CaBBARCHEF

Yoves  !  KUFUR ! Empty
MesajKonu: Geri: Yoves ! KUFUR !   Yoves  !  KUFUR ! EmptyPerş. Nis. 08, 2010 8:00 pm

Yoves ;
Ben bu gune kadar kimseye küfür etmedim ve etmem de Sen orada bana Kufur ettiğinde
Ben sana karşılık verdımmı ''HAYIR'' Hatta Bagırmaktan da SS alındıı diye yazdım.
Her Ne şekilde olursa olsun bir kişiye iftira atmak çok buyuk bir günahtır !
1 Hilen var Diyorsun ben asla ve asla hile kullanmam ! Beni Herkez Bilir
2 Orada Yazdıgın yazıda 2 sn de nasıl yanıma geldı dıyorsun Ben Arka tarafı Dolandım GeLdim 1dk mı aldı !
3 Hâla Hilen var diyorsan Bana Somut Kanıtlarsun Ben Metin2 yide internet Hayatımıda Bırakacam !

Yine de Yaptıgınız Yorum için Teşekkürler
İyi Oyunlar ..
Yoves
Yeni Üye
Yeni Üye

Yoves  !  KUFUR ! Empty
MesajKonu: Geri: Yoves ! KUFUR !   Yoves  !  KUFUR ! EmptyPerş. Nis. 08, 2010 10:35 pm

senın bana yazdıgn cevapda bnm yazdklarımın hıc alakası yok okuyan görür.ha orda demissin ya beni herkes bilir seni ben biliom herkes bilmiyor seni bilen yanliş bilior seni bukadar kısa bi zamanda anladım sen tam bi aferin adamsn aferin adamı olacağına kendin ol oke.
[MOD]CaBBARCHEF
Moderetör
Moderetör
[MOD]CaBBARCHEF

Yoves  !  KUFUR ! Empty
MesajKonu: Geri: Yoves ! KUFUR !   Yoves  !  KUFUR ! EmptyPerş. Nis. 08, 2010 11:36 pm

Konu Kilitlenmiştir

Yoves ! KUFUR !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 0RuMCeK ! KUFUR !
» YaKuTLe' Kufur
» SnowßroS Küfür BANNED PLS!